Презентація програми BE TECH. CLIENT FOCUS STRATEGY

14 лютого 2017 року у kmbs з 10:00 до 13:00 відбудеться презентація програми «Be tech. Client focus strategy».

В Україні стартує новий амбітний проект — Technology Companies’ Development Center (TCDC) за підтримки K.Fund.

%d0%bb%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%86%d0%b2%d0%b5%d1%82

За зверненням TCDC, Києво-Могилянська бізнес-школа розробила тримодульну навчальну програму «Be tech. Client focus strategy», основною метою якої є відбір та якісна підготовка майбутніх резидентів проекту. Перша група резидентів вже застосовує отримані знання та інсайти в своїй роботі

 

Фундаментальна ідея проекту створення TCDC — технологічні продукти, як основа майбутніх змін. Якщо говорити про майбутнє нашої країни, то формування екосистеми для технологічних компаній сьогодні гідне найбільшої уваги. Створення та розвиток середовища взаємодії для компаній-розробників технологій — це бажання змінювати та право помилятися.

 

Успішне проходження навчальної програми є головною умовою набуття статусу резидента TCDC.

 

Запрошуємо Вас стати одним із 100 учасників відкритої презентації програми «Be tech. Client focus strategy», яка відбудеться 14 лютого 2017 року у kmbs з 10:00 до 13:00.

 

На зустрічі ми розглянемо теми:

 

Фокус на клієнта і його цінності для нього. Феномен Бізнес Моделі: успішний продукт — не гарантія успішного бізнесу. Головний актив бізнесу в конкурентній економіці — люди, команда. У центрі успішного бізнесу — Підприємець. З його сильними сторонами і обмеженнями. Тому для підприємця, інвестиції в свій розвиток — справа і важливе, і прибуткове. Програма be tech — це не «склад готових рішень і відповідей». Це стартовий майданчик для виходу на новий рівень. А також початок довгострокової співпраці між TCDC і KMBS, спрямованого на максимальне розкриття потенціалу майбутніх резидентів.

 

Програма заходу:

 

10:00 Реєстрація учасників, ранкова кава

10:30 Презентація ідеї TCDC

Євген Саранцов, керуючий партнер TCDC

11:00 Презентація навчальної програми «Be tech. Client focus strategy»

Сергій Ноздрачьов, викладає в kmbs курс із підприємництва

11:30 networking & кава

 

До участі у заході запрошуються представники продуктових й технологічних IT-компаній, в тому числі аутсорингові й hardware компанії, автори інноваційних старт-ап проектів, представники інвестиційних фондів, донорських організацій, ЗМІ,

 

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації

http://tcdc.tech/ru/6245_registratsiya-na-prezentatsiyu-be-tech.htm

Більше інформації про програму можна дізнатися на сайті kmbs

http://kmbs.ua/news/navchalna-programa-be-tech-client-focus-strategy