FineReader 14 встановлює нові стандарти роботи з документами

Компанія ABBYY, світовий лідер у сфері технологій та рішень для обробки інформації, оголосила про вихід наступної версії програми FineReader. Новий FineReader 14 поєднує у собі відзначену нагородами технологію оптичного розпізнавання тексту, розширені можливості для роботи з PDF-файлами та функцію порівняння документів. Нова версія дозволяє редагувати, конвертувати, коментувати та порівнювати документи за допомогою лише однієї універсальної та простої у використанні програми. FineReader 14 має весь необхідний функціонал для роботи зі сканованими паперовими документами та PDF-файлами будь-якого походження – електронного чи паперового.

«Наразі паперові документи є одним із ключових компонентів робочих процесів. Дослідження, проведене компанією IDC в США,  підтверджує, що робота 65% організацій ще в значній мірі залежить від паперових документів. А переведення інформації в електронний формат для її подальшого використання вимагає багато зусиль», — стверджує Іван Бодягін, віце-президент компанії ABBYY. «Завдяки більш ніж 20-річному досвіду у розробці технології оптичного розпізнавання тексту, компанія ABBYY долає відстань між інформацією на паперових та електронних носіях та надає своїм користувачам потужний інструмент для оптимізації робочих процесів, пов’язаних з обробкою документів».

FR14_for_media_UA_а

ABBYY розробила FineReader 14, реагуючи на потреби професіоналів, яким необхідні нові засоби для швидкої та якісної обробки документів. Серед нових та вдосконалених можливостей програми варто відзначити наступні:

  • Висока точність конвертації PDF-файлів і відсканованих документів у формати з можливістю редагування: Завдяки безперервному вдосконаленню, технологія оптичного розпізнавання від компанії ABBYY гарантує виняткові результати конвертації відсканованих документів та PDF-файлів в електронні формати з можливістю редагування та пошуку (Word, Excel®, PowerPoint®, PDF). У новій версії збережено та поліпшено всі найкращі функції FineReader, зокрема розширені можливості оптичного розпізнавання та автоматичної конвертації.
  • Редагування PDF-файлів та спільна робота над ними: FineReader 14 — це універсальне рішення для роботи з PDF-файлами і відсканованими документами, що має вбудовані функції редагування та співпраці. Вони дозволяють керувати сторінками, редагувати вміст, переглядати, коментувати, здійснювати пошук, заповнювати форми, підписувати і захищати файли.
  • Порівняння документів різних форматів: Нова функція порівняння документів виявляє та виділяє всі відмінності у тексті двох версій одного документа, незалежно від формату цих версій (PDF, Word, JPG тощо). Наприклад, можна порівняти Word документ та його скановану версію.
  • OCR-технології інтегровані у засоби для обробки PDF-файлів: Функція автоматичного оптичного розпізнавання PDF-файлів буде особливо корисна фахівцям, які щоденно працюють з цифровими чи сканованими PDF-документами.
  • Більше 190 мов розпізнавання: Нова версія розпізнає текст на більш ніж 190 мовах, включно з українською та навіть такими складними мовами, як іврит, арабська, корейська, китайська та японська. А відтепер FineReader 14 також розпізнає прості математичні формули та символи фонетичної транскрипції англійської мови.

Доступність

ABBYY FineReader 14 доступний у трьох версіях (Standard, Corporate та Enterprise), що підтримують українську мову розпізнавання та інтерфейсу. Продукт можна замовити через інтернет-магазини компанії ABBYY та її партнерів. Отримати додаткову інформацію та дізнатися про доступні версії можна за посиланням: www.abbyy.ua/finereader .