На iForum2018 вже зареєстровано 125 доповідей і очікується 10000 відвідувачів

25 квітня 2018 року відбудеться 10 ювілейний iForum. Очікується, що на iForum2018 збереться понад 10000 учасників. На сьогодні сітка програми виступів практично заповнена. Там вже можна ознайомиться з темою 125 доповідей. Ось анонси деяких з них.

Як продавати більше, навіть якщо в конкурентів дешевше? Ann Ivanovaта Юлия Косюк (Yulia Kosyuk), (OWOX, Citrus.ua) вміють правильно розрахувати ціну та підкажуть тобі формулу у своїй доповіді у секції «Реклама та просування» о 15:00.

Як створити вдалий стартап всередині компанії, маючи лише ідею? Головне – правильно «продати» її колегам та керівництву. Як саме? Розповість Оксана Ферчук (Комерційні та державні закупівлі України — Zakupki.Prom.ua) на iForum-2018 у секції «Стартапи» о 15:20.

Як штучний інтелект, роботи, блокчейн та доповнена реальність вже зараз покращують медицину в Україні? Дізнайся у фіналі конкурсу біомедичних стартапів — MBioS Challenge на iForum-2018. Нагороджуватиме переможців особисто в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Коли роботи замінять людей та як із ними домовитись? Про це та інші круті штуки розповість Рон Фрідман, CEO компанії Sincere Tech у секції «Інновації» о 14:40.

Як будувати рекламну кампанію в інтернеті, аби досягти маркетингових цілей? Ольга Павлюк, Google Ireland, розкаже у своїй доповіді, як планувати рекламу правильно о 15:40 у секції «Реклама і просування».

Соцмережі або ТБ, білборди чи друковані ЗМІ? Які рекламні платформи слід обрати, щоб таргетувати саме «свою» аудиторію? Пояснить генеральный директор VPoint Media Ukraine — Vitaly Yakushin у секції «Реклама і просування» о 14:40.

Що робити, якщо конкуренти закидали негативними відгуками? По-перше, не панікувати! А по-друге — послухати доповідь Гарик Корогодский на iForum-2018 у секції «Інтернет-бізнес» о 10:20.

Як навчати дитину, не забираючи в неї планшет? Пояснить Максим Роньшин (Maxim Ronshin), CEO InCust Україна у секції «Освітні технології майбутнього» об 11:00

Як правильно розробити чат-бота? Розкаже Віктор Ніколаєвич, LeadSoftwareDeveloper, LeoGaming на iForum-2018 у секції «Інтернет-технології» о 15:40.

Як побудовано маркетинг у Monobank— єдиному в Україні банку без черг? Розповість його засновник — Дмитрий Дубилет (Fintech Band) на iForum-2018 у секції «Реклама і просування» об 11:00.

Як вибрати, впровадити систему автоматизації бізнесу та не помилитись? Підкаже Олеся Демченко (Olesya Demchenko), співвласник компанії LBS, у своїй доповіді на iForum-2018 у секції «CRM та Лояльність» о 14:40.

Як залучити нових клієнтів та підвищити середній чек? На думку Oksana Kulikova, Head of Marketing в METRO Cash & Carry Ukraine, це завдання вирішить правильна CRM-стратегія. Яка саме? Дізнайся на iForum-2018 у секції «CRM та Лояльність» о 15:40.

Чому дані GoogleAnalytics відрізняються від статистики соцмережі в кілька разів? Константин Новофастовский (Kostia Novofastovskyi)(ClickFrog.ru) вважає, що причина – це шахрайство при закупівлі реклами. А як вберегтися – розкаже на iForum-2018 — секція «Реклама та просування» о 17:00.

Як побудувати ефективну систему лояльності, якщо дисконтними картками вже не користуються?
Про це розповість у своїй доповіді iForum-2018 Жанн Смотрич, засновник Фабрика Лояльности Україна у секції «CRM та Лояльність» о 17:40.

Як запхати за пояс телевізійний контент на YouTube, маючи лише смартфон та краплю креативу? Анна Ткаченко, директор digital-напрямку 1+1 media розповідатиме на iForum-2018, як перетворили свій влог у гроші (секція «DigitalFun», 10:40).

Якою має бути реклама, щоб її точно побачила твоя аудиторія?
Свою відповідь на це питання дасть маркетинг-директор ФокстротАлексей Филановский у секції «Реклама та просування» о 12:20.

Як зробити так, щоб програмою лояльності користувались навіть ті, хто навіть не читає її умови? Анна Зотова, Customer Experience Strategist в BadBoy: свій магазин алкоголю (Good Wine), розповість, як збільшити продажі за допомогою одного мобільного додатка. Як це спрацювало? Дізнавайся на iForum-2018 у секції «CRM та Лояльність» о 17:00

David Braun, CEO TemplateMonster.com та спікер TEDx, розповість на iForum.ua, як немаркетингові дисципліни покращують продажі, а також поділиться ефективними інструментами, які ти зможеш застосувати в бізнесі відразу після завершення iForum-2018.

Дмитрий Суслов, директор Бітрікс24, розповість на iForum.ua про ґрунтовне дослідження ринку CRM-систем України від GfK, яке допоможе вам обрати правильну CRM-систему за один день (секція «CRM та Лояльність» о 14:00.

Шукай квитки на сайті: https://2018.iforum.ua

Продовження анонсів в Частині 2

Частина 3 «О.Ольшанскій про iForum2018, а також про інновації та ІТ-бізнес» ось тут