(Частина 2) На iForum2018 вже зареєстровано 125 доповідей і очікується 10000 відвідувачів

25 квітня 2018 року відбудеться 10 ювілейний iForum. В  Частині 1 ми опублікували анонси ряду  докладів. Продовжуємо публікувати анонсі нових доповідей. Частина 3 «О.Ольшанскій про iForum2018, а також про інновації та ІТ-бізнес» ось тут

Безсерверна архітектура – міф чи реальність? Антон Бойко (Anton Boyko) (Ciklum )розповість на iForum-2018 у секції «Інтернет-технології», як змусити код працювати без сервера на прикладі свого освітнього проекту.

Змінись або помри! Або як вижити бренду в цифровому світі? Розповість Andriy Fedoriv (FEDORIV Hub) на #iForum2018 у секції «Реклама та просування».

Є два типи маркетологів: ті, хто створює круті рекламні кампанії та ті, кому необхідно послухати доповідь Anze Jereb та Victor Ishkov (BBDO Ukraine) на iForum-2018 у секції «Реклама та просування» о 17:40.

Як відстежити вплив реклами на ключові бізнес-показники, якщо вона транслюється на різних платформах? Пояснить Костянтин Павлов(rabota.ua) на iForum-2018 у секції «Реклама та просування» о 16:40.

Email помер і настає епоха месенджерів та push-повідомлень? Александр Рысь (Alexander Rys)SendPulse, переконаний — одне вдале повідомлення може збільшити продажі на 35%. Дізнайтесь із його доповіді на iForum-2018, як правильно комбінувати інструменти розсилки, щоб отримати мега-результат — секція «Реклама та просування», 14:00. Квитки

Якою буде логістика в майбутньому та чому треба вміти працювати головою, а не руками, у студії hromadske.ua.

Про доставку останньої милі розповість Григорій Щепаник, засновник Української логістичної спілки, у доповіді на #iForum2018 у секції «Інновації».

Алексей Куприенко (Aleksey Kuprieyenko), (“Underdog” The UnLawyers), стверджує, що знищити чужий інтернет-бізнес можна навіть не виходячи із дому. А як його захистити – розкаже на #iForum2018 у секції » Інновації». Приєднуйся!

Що таке digital-трансформація та навіщо вона потрібна бізнесу, не пов’язаному з IT? Viktor Matusov (GlobalLogic Ukraine) на прикладі топової будівельної компанії покаже, як цифрова трансформація покращує бізнес. Як саме? Приходь на #iForum2018 і дізнайся сам у секції «Інновації».

Інвестори ICO – хто всі ці люди, чого вони бояться та як із ними працювати? Пояснить Александр Федотов (Ольшанский и партнеры) на iForum у секції “Blockchain”. Приходь та дізнавайся про можливості ICO, застосування криптовалют та перспективи блокчейн.

Які типи медійної реклами дійсно збільшують прибуток, а які – марнування грошей? Olena Smirnova розкаже на прикладі магазинів MOYO.ua, якою має бути ефективна реклама у своїй доповіді на iForum-2018 у секції «Реклама та просування». Приєднуйся і дізнавайся про нові рекламні прийоми. Тут буде кожен, чия робота пов’язана із рекламним просуванням.

Як впровадити CRM та не перетворити колег на ворогів? Наталія Шпак, консультант у GoodSales впевнена: головне – правильна презентаця. Яка саме? Дізнайся на iForum-2018 у секції «CRM та Лояльність».

Як правильно розподіляти бюджет, щоб не створити неприємностей? Пояснить Ирина Лерман (Irina Lerman), маркетинг-директор Fly UIA у секції «Реклама та просування».

А ось доклади на секції про блокчейн.

Представник Швейцарського KPMG з Цюріха Андре Гедель розповість, як Швейцарія розвиває Кріпто Долину і регуляцію.

Представник з 500 Startups Marvin Liao розповість про те, як традіцонних венчура бачать ринок блокчейн проектів.

Mike Chobanyan, глава KUNA Bitcoin Agency  спонсор секції виступить з доповіддю про тренди.

Vladimir Panchenko розповість про виклики при організації ICO в 25 млн доларів DMarket

Alexander Kokhanovskyy розповість про примение блокчейна в ігровій індустрії. Ви ж пам’ятаєте, що він в цей же час проводить ICO DreamTeamі що реально важко викроїти на виступ час в такий момент.

Sergey Verlanov з Sayenko Kharenko расскажет про погляд на ICO з боку юристів.

Roman Kaufman розповість про тренди в блокчейн 2018 року.

Kir Kelevra обіцяв бомбовий доповідь про трейдинг.

Alex Momot розповість про блокчейнізацію в кіебрсекьюріті, а його тему продовжить Dmitriy Budorin з HAKEN.

Nazar Polyvka з Axon Partners поразносіт юридичних міфів з ICO.

Johnny Kartakov з Ambisafe розповість про комплайнс в смарт контрактах.

Anton Dek з Singularex Inc. розповість про їх ресерч і на що треба звертати увагу коли хочеш вкладати в ICO.

Александр Федотов з Ольшанский и партнеры розповість як шукати інвесторів в ICO.

Dimitri Chupryna з TaaS розповість про Токеноміку.

Юрий Викторович розповість про трейдинг і майнінг.

Andrii Karabak з The Bitfury Group розповість про впровадження блокчейн в корпораціях.

Закриє секцію Vitaliy Bulychov про стійкість блокчейна до цензури.

Шукай квитки на сайті: https://2018.iforum.ua