О.Ольшанскій про iForum2018, а також про інновації та ІТ-бізнес

25 квітня в Києві відбудеться 10-й ювілейний iForum. Ідеолог і організатор десяти конференцій iForum Олександр Ольшанський, голова холдингу Internet Invest, відомий експерт з різних сучасних технологій і бізнесу. Він має глибокі знання в різних сферах — це прикладні технології інтернету, блокчейна, технології інфраструктури інтернету, інвестиційний менеджмент та законодавство в цих сферах. Напередодні iForum2018 він дав інтерв’ю низці видань і, звичайно, журналісти не упустили можливість дізнатися його думку про інші актуальні питання інформаційних технологій та ІТ-бізнесу в Україні. Пропонуємо вам ознайомитися з його двома інтерв’ю.

BIZ.LIGA.NET: Люди не понимают — государство ничего не производит

K750.MEDIA: Мы впервые получили доступ к вечности

Продовжуємо публікуваті анонси нових доповідей iForum2018
(Попередні дві публікації анонсів див. в Частині 1 і Частині 2)

Нащо витрачати час на університет, якщо смартфон усе одно розумніший? Очевидно, без радикальних змін у системі освіти не обійтись. Як адаптувати школи і ВНЗ до нової реальності, розкаже Igor Novikov (SingularityU Kyiv) на iForum-2018 у секції «Освітні технології майбутнього».

Не часто Україна запускає інноваційні проекти першою у світі, але про один з таких ти почуєш на #iForum2018. Натякнемо – цей проект пов’язаний із системами бізнес-підтримки, а докладніше дізнаєшся з доповіді Олексія Решетняка (Kyivstar) у секції «Інтернет-бізнес».

У секції «Інтернет-технології» на #іForum2018 Юрий Назаров (Yuriy Nazarov)Київська міська державна адміністрація — КМДА, розповість як на принципах відкритих даних, розумного та прозорого управління місто перетворюється на інноваційне, цифрове та прогресивне. Дізнайся реальні кейси роботи міста з громадськістю. А саме, як громадськість впливає на прийняття технологічних рішень

Доменне ім’я — не просто адреса сайту, а назва вашого бізнесу! На секції «Хостмастер» (конференц-зал №15) пройде серія виступів про тенденції ринку доменних іменах, що буде з сервісом Whois і як захищати персональні дані.

У цьому році на iForum в потоці «Реклама і просування» вперше буде йти мова про шахрайство при закупівлі інтернет-реклами. Також будуть розглянуті актуальні маркетингові стратегії, методики і аналітичні дослідження від GfK і Kantar TNS Ukraine.

Переможці конкурсу Інновації в медицині будуть представлены на IForum 2018 у конференц-залі # 13.

На # iForum2018 в конференц-залі # 13 ви побачите п’ять крутих стартапів фіналістів Concepter Product Idea Accelerator. Тут ви зможете побачити і помацати круті винаходи і познайомитися з розробниками.

Вперше на iForum — новий потік «Digital Fun». Але ньому розкажуть, як влаштований кіберспорт, про складнощі ведення розважального YouTube-каналу, як відкривався перший в Україні VR-кінотеатр (Планета Кіно)

Як створити розважальний канал на YouTube і набрати 3 мільйони передплатників? Дізнайся з доповіді Максима Старосвітского — автора YouTube-каналу Room Factory.

Поведінка покупців онлайн і офлайн  — Андрій Осадчий розповість про нові дослідження компанії GfK в доповіді« Аудиторія українського інтернету.

Як відкриті дані захищають бізнес від рейдерства, шахраїв і знижують репутаційні ризики? Про це в доповіді засновника компанії youcontrol.com.ua Sergi Milman «Відкриті дані — ключ до захисту ІТ-бізнесу» на iForum-2018 25 квітня.

Загрози, які несуть різні інноваційні технології. Перш за все, ми звертаємо увагу на нові їх можливості, але забуваємо про їх ризики. Про це йтиметься в потоці «Інновації».

Як чат-бот може підвищити продажі і лояльність клієнтів, які новинки в області веб-розробки і programmatic-платформ — про це дізнайся на потоці «Реклама і просування»

 

Готуємось відвідати 10-й ювілейній iForum!