AWS Startup Day Київ

20 листопада 2018 року в Києві у РК Ультрамарин (вул. Василия Липківського 1а, 3-й поверх) пройде AWS Startup Day Київ. Цей безкоштовний захід спеціально створено для засновників стартапів, а також для технічних працівників. Він орієнтований на надання не тільки технологічних, а й бізнес-консультацій для прискорення інновацій та зростання при запуску ваших проектів.

Ви можете створити свою власну програму вибираючи і комбінуючи сесії з технічного та бізнес треку. Сеанси орієнтовані на технологічні додатки, інновації для стартапів. У Вас буде можливість поговорити один на один з експертами AWS і ознайомитися з програмами AWS для виходу на ринок, які були спеціально розроблені для стартапів. Також Ви зможете отримати поради та рекомендації від Команди AWS Startup. Не пропустіть можливість поспілкуватися з колегами і дізнатися про практичні приклади використання платформи AWS іншими підприємцями.

Отже, будь Ви новий стартап, який чекає запуску, або початківець стартап, що потребує технічних консультацій, або існуючий стартап, який шукає способи масштабування і розвитку вашого бізнесу, ми надамо Вам знання та можливості навчання, щоб надихнути вас діяти.

Реєстрація безплатна.