У Києві відбулася Конференція з кібербезпеки від Palo Alto Networks

У Києві відбулася Конференція з кібербезпеки від Palo Alto Networks «A More Secure Everywhere»

Згідно з даними щорічної Доповіді про глобальні ризики Всесвітнього економічного форуму, кібератаки, шахрайство та крадіжка персональних даних входять в число основних світових загроз. А питання кібербезпеки — у п’ятірці ключових проблем сучасності.

Група компаній БАКОТЕК і вендор рішень з кібербезпеки Palo Alto Networks в рамках міжнародного роуд-шоу вендора провели в Києві щорічну конференцію «A More Secure Everywhere», присвячену спрощенню та підвищенню рівня ІТ-безпеки на шляху до цифрової трансформації бізнесу.

«Ключовим завданням в епоху зростання кіберзагроз і величезної кількості вендорів та інструментів із гарантування кібербезпеки є забезпечення швидкості та простоти відповідних рішень. Таким чином, забезпечити максимальну автоматизацію й оперативність  у цьому питанні зможе лише світовий лідер із забезпечення кібербезпеки Palo Alto Networks «, — заявив під час свого виступу регіональний директор Palo Alto Networks Ведат Туфекчі.

Також у рамках заходу вендор презентував три новітні продукти, націлені на цілковите забезпечення безпеки бізнесу в умовах діджиталізації.

• Рішення Strata має на меті захист підприємств, одночасно гарантуючи безпеку користувачів, додатків і даних незалежно від того, де вони знаходяться;

Prisma забезпечує повну безпеку використання хмарних сервісів, захищаючи користувачів, додатки і дані;

Cortex — революційний продукт в індустрії, оскільки забезпечує найбільш комплексний підхід до надання захисту підприємствам. Це дає організаціям кращі можливості для виявлення, розслідування, автоматизації та реагування на загрози.

Під час конференції представники та клієнти PANW відзначили переваги та особливості використання продуктів компанії-виробника. Системний адміністратор Palo Alto Networks Фуат Кіліч та IT Infrastructure Architect компанії Softserve Мирослав Дзьобан поділилися зі слухачами, як визначити рівень захищеності хмарних сховищ. Крім того, спікери продемонстрували переваги нового рішення Prisma від PANW, створеного для всебічного захисту хмарних сервісів підприємств.

Розглянули в рамках заходу і практичні кейси. Infosec Associate Director компанії Softserve Михайло Кропива у своїй доповіді розповів про основні вектори розвитку інформаційної безпеки в бізнесі. А на прикладі реальних кейсів він продемонстрував, як компанії переходять на SAAS-рішення та стають все більш хманоорієнтованими.

Натомість у Lifecell до хмарних рішень ставляться критично. Начальник департаменту інформаційної безпеки Lifecell Анатолій Покоса розповів про переваги використання традиційного on-premise підходу.

«Все, що нам потрібно, ми можемо забезпечити в локальних data-центрах. Зараз ми розглядаємо cloud більше як тестову інфраструктуру», — сказав на завершення своєї доповіді Анатолій Покоса.

Також інженер з технічної підтримки клієнтів BAKOTECH Group Євген Бородай в своїй доповіді продовжив тему захисту даних від внутрішніх і зовнішніх загроз, представивши увазі слухачів кращу в галузі платформу DLP Digital Guardian. Її головна перевага — використання єдиного агента й управління ним з єдиної консолі завдяки комбінації системи Data-loss Prevention і системи виявлення та усунення загроз.

 Palo Alto Networks є піонером підходу Next Generation для мережевої безпеки. Інноваційна платформа мережевої безпеки, ядром якої є Next Generation Firewall, на базі унікальної, розробленої PA Networks технології App-ID, забезпечує безпеку мережі на рівні додатків, користувачів і контенту з використанням як фізичної, так і віртуальної архітектури.

БАКОТЕК – міжнародна група компаній, яка лідирує у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції та поставляє рішення провідних світових IT-виробників. Позиціонуючи себе як True Value-Added IT-дистриб’ютор, БАКОТЕК надає професійну до- і пост-продажну, маркетингову, технічну підтримку для партнерів та кінцевих замовників. Територіально група компаній працює в 26 країнах на ринках Центральної та Східної Європи, Балкан, Балтії, Кавказу, Центральної Азії з офісами у Празі, Кракові, Ризі, Мінську, Києві, Баку та Нур-Султані

БАКОТЕК — офіційний дистриб’ютор Palo Alto Networks в Україні та Азербайджані. При виникненні питань за рішеннями Palo Alto Networks, будь ласка, пишіть на pan@bakotech.com.

За матеріалами БАКОТЕК