Технологічний Форум IBM 2011

22 вересня відбудеться Технологічний Форум IBM «IBM Smarter Systems — будівельні блоки Розумної планети»

Сучасним компаніям потрібні засоби оптимізації та підвищення ефективності існуючих процесів і способів надання послуг, а також гнучкість та можливості масштабування, достатні для впровадження інноваційних підходів як для внутрішнього використання, так і для своїх клієнтів.

Протягом 100 років компанія IBM лідирує у створенні та впровадженні систем обробки інформації і постачає на ринок технології, продукти та послуги, які забезпечують споживачів унікальними можливостями побудови інфраструктури систем автоматизації, що підтримують та сприяють розвитку підприємств, організацій та компаній різного профілю та масштабу.

Говорячи про Розумні системи (Smarter Systems), ми маємо на увазі не тільки технічні особливості та переваги компонентів ІТ-інфраструктури, вироблених IBM, але й обговорюємо, яким чином можна скористатися цими перевагами для досягнення значних результатів у бізнесі.

На Технологічному Форумі IBM Ви дізнаєтесь про нові підходи ІBM для побудови та застосування систем: чому IBM називає свої нові системи Розумними, яким чином можна застосовувати їхні функціональні можливості для ефективного розв’язання задач окремих підприємств та компаній, а також про глобальні ініціативи IBM з побудови Розумної планети. Теми, що представлені для обговорення, напевно будуть цікаві широкому колу керівників та спеціалістів, залучених до планування, розробки, впровадження, супроводження та використання систем автоматизованої обробки даних.

Партнери Форуму:

Генеральний Партнер: Intel,
Офіційний Партнер: WMware
Партнери: Група компаній МУК, SI BIS, INCOM, System Integration Service, ДД Мегатрейд, Integrity Vision
Інформаційні партнери: ITPartner, Компьютерное обозрение

Знайдіть Розумне рішення

Дата Форуму — 22 вересня 2011 р.
Місце проведення — Виставковий центр «АККО Інт.», просп. Перемоги, 40Б, м. Київ.

Участь безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова.

Реєстрація на сайті: www.ibm.com/events/9uar

Реєстрація за телефоном +380 44 501 18 88 або за e-mail: Tatiana_Lubimova@ua.ibm.com
Контактна особа — Тетяна Любимова.