Ukrainian IT Awards 2012 – ми «запалюємо зірки»

15 вересня, 2012 року о 18.30 відбулася перша церемонія вручення Всеукраїнської  професійної нагороди Ukrainian IT Awards-2012. На проект Ukrainian IT Awards-2012 цього року зголосилося 78 заявників, серед яких експертна рада й обрала шість переможців. 

Церемонія відбулася у Києві, в «Президент Готелі» і стала заключним акордом міжнародної конференції IT Weekend Ukraine. Переможців нагороджували члени експертної ради: Тарас Кицмей (Президент ІТ Асоціації України та Президент компанії SoftServe), Віктор Валєєв (віце-президента з інформаційних технологій та розвитку Український Національний комітет Міжнародної Торговельної Палати), Віджей Прасад (консультант і тренер Організаційних Стратегій та Проектного Управління), Андрій Галич (керуючий директор компанії Svitla Systems в Україні), Рекс Блек (Президент компанії RBCS, консультант з тестування програмного забезпечення) та Альберто Ферарі (Business Intelligence Consultant).

Переможцями першої  Всеукраїнської  професійної нагороди Ukrainian IT Awards-2012 стали:

Номінація «Software Architecture»: Володимир Єльчев

Номінація «IT Education»: Алекс Туманов

Номінація «Project Management»: Ольга Клімова

Номінація «Software Engineer»: Дмитро Малєєв

Номінація «Quality Assurance»: Андрій Дзиня

Номінація «Business Analyst»: Дмитро Куявець

«Цьогорічне нагородження Ukrainian IT Awards  стало першою подією такого масштабу. Це без перебільшення історичний момент для становлення і розвитку нашої галузі в Україні. Адже часто за новими технологіями та  методологіями роботи на другий план відходять найважливіші герої ІТ – ті хто безпосередньо творять ці технології.  Саме тому, відзначати найкращих у галузі є важливою і, навіть, необхідною ініціативою, адже саме люди роблять українську ІТ-сферу перспективним економічним напрямом», – переконаний президент ІТ Асоціації України та президент компанії SoftServe Тарас Кицмей.

«Церемонія  Ukrainian IT Awards відбулася дуже гарно. Мені сподобалась конференція загалом, вона була вміло організована та професійно проведена. Вона безсумнівно сподобалась й іншим учасникам, і неодмінно спонукатиме до розвитку IT професіоналів України», – переконаний один з членів експертної  комісії та президент компанії RBCS, консультант з тестування програмного забезпечення Рекс Блек.

«Ми впевнені, що Ukrainian IT Awards  стане доброю традицією ІТ-галузі  і щороку все більше професіоналів подаватимуть свої заявки для участі. Адже приємно, коли досягнення конкретних людей визнаються перед усією ІТ-спільнотою. Ukrainian IT Awards  – це проект, покликаний нагороджувати саме людей, а не організації чи компанії», – сказав координатор ініціативи Володимир Семенишин.

Організатори проекту дякують за підтримку та співпрацю усім партнерам, які долучилися цьогорічного проекту  Ukrainian IT Awards.

Див. фотозвіт http://itawards.com.ua/ru/winners-2012/