25-26 жовтня 2012 року в НСК «Олімпійський»(м. Києві, вул. В. Васильківська, 55) буде проведено Міжнародний науковий конгрес «Інформаційне суспільство в Україні».Організаторами Конгресу виступають Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України, Координаційний центр з упровадження економічних реформ, Українська асоціація фахівців інформаційних технологій, Інтернет Асоціація України, Український союз промисловців та підприємців, Асоціація підприємств інформаційних технологій України та за підтримки ІТ компаній.

Головна Мета  Конгресу –  створення провідного ділового майданчика для обговорення сучасного стану інформаційно-комунікаційних технологій та перспектив участі України у світовому ІКТ-ринку. Проведення Конгресу сприятиме встановленню контактів його учасників з потенційними партнерами по розбудові інноваційних структур і трансферу технологій.

 Конгрес  відвідають понад 450 учасників, серед яких – представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки й оборони України, міністерств та інших центральних і регіональних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Національної академії наук України, вищих навчальних закладів, бібліотек, установ, організацій і підприємств, громадських організацій, а також представники посольств і торговельних місій багатьох країн світу.

Під час роботи Конгресу відбудеться експозиція новітніх рішень у сфері інформаційно-комунікаційних технологій провідних вітчизняних і закордонних ІТ-компаній (1С, «Адамант», «Арт-Майстер», «Майкрософт Україна», Cisco), а також державних організацій.

Конгрес проводиться в рамках заходів з реалізації Рішення Ради глав держав СНД від 20.12.2011 року про визначення співробітництва в області зв’язку та інформатизації ключовою темою взаємодії держав – учасниць СНД в сфері економіки в 2012 році

Ознайомитись з інформаційними матеріалами та зареєструватися учасником Конгресу можна на веб-сайті http://www.ict-congress.com.ua