Форум МІМ-Київ «Освіта для керівників: управління інноваціями» (CEEMAN ExEd Forum)

18 – 19 квітня 2013 року відбудеться Форум «Освіта для керівників: управління інноваціями», організований асоціацією CEEMAN (Центрально- та Східноєвропейська асоціація розвитку менеджменту) у партнерстві з бізнес-школою МІМ-Київ. 

Традиційно форум CEEMAN буде присвячений трьом основним темам: основні проблеми, з якими стикаються при втіленні творчих підходів та інновацій у бізнес-моделі, а також практика ведення бізнесу; проблеми, які постають перед лідерами організацій; наслідки таких змін для розвитку керівників та лідерів. Інновації стосуються різних аспектів бізнесу і визначаються розміром організації, її позиціонуванням на ринку та етапом її життєвого циклу.

Концепція заходу – інтерактивна,  дозволить учасникам обмінятись власним досвідом та ідеями, долучитись до найсучасніших тенденцій, взяти участь у лекціях та в обговорені кейсів, які надані провідними світовими фахівцями у галузі інновацій, творчості та освіти для керівників.

Форум буде цікавим для:

керівників бізнес-шкіл та центрів освіти, які зацікавлені у тому, щоб додати творчий підхід та інновації у свій портфель програм;

підприємців та керівників компаній, які використовують творчі підходи та впроваджують інновації у ведення бізнесу;

центрів розвитку підприємництва, дослідницьких установ, фірм венчурного капіталу, членів урядів локального, регіонального та національного рівнів, які зацікавлені в інноваціях та заохоченні творчих підходів до ситуації на ринках.

Більше інформації про програму та участь у форумі на сайті або за телефоном 044 585 0285

Програма форуму