Для будівельних інноваторів – «Smart Build Forum»

4 квітня 2018 року в Києві відбудеться спеціалізований будівельний форум «Smart Build Forum». Місце проведення – конференц-зал технопарку UNIT.City – UNIT.Core (вул. Дорогожицька, 1).

«Smart Build Forum» – спеціалізований міжнародний будівельний форум, який присвячений «smart», it-технологіям та інноваційним розробкам у будівництві та архітектурі, а також в облаштуванні  житла, проектуванні та ремонті будинків, промисловому будівництві.

Основна ідея форуму – створити інноваційний market-place для представників інвестиційних кіл та представників будівельних і девелоперських організацій, щоб обговорити спільні завдання і можливості, які сьогодні існують або з’являться найближчим часом, а також перспективи використання новітніх технологій українськими та іноземним компаніями.

«Smart Build Forum»  – це не тільки універсальний маркетинговий майданчик, а й місце зустрічі будівельних інноваторів, де своїм досвідом роботи в Україні та за її кордоном поділяться компанії, які вже використовують високі технології .

На форумі Вас чекають:

–              Дебати лідерів:  Керівники будівельних-компаній, інвестори, фінансування та інвестиційний компанії, приватні підприємці, розробники smart, ргозумних та it-рішень.

–              Ефективні стратегії ведення бізнесу: генерація енергії, будівництво, інфраструктура, бізнес-план для успішного розвитку  будівельного-підприємства завдяки впровадженню it-технологій.

–              10+ авторитетних експертів: практичні приклади відкриття і ведення будівельного бізнесу впровадження it-технологій у будівництво, тільки діючі експертні кейси.

–              Роуд-шоу інноваційних технологій і обладнання від світових та українських будівельних та it-лідерів.

–              Практичні приклади розвитку виробництва від світових будівельних компаній завдяки it-технологіям .

–              МОДНІ ІННОВАЦІЇ: сонячні та вітряні електростанції, енергоефективні-технології, дрони, gps-навігація, CRM та інші технології.

По завершенню форуму буде невелика коктейль-вечірка та networking-time, а також розіграш призивів від компаній-партнерів та спікерів.

Слідкуйте за оновленням інформації та перебігом підготовки форуму на сайті: http://smartbuildforum.com.ua/ та на  сторінці у  Facebook: https://www.facebook.com/sbfua/