Частина 2. Говоримо iForum-2018- маємо на увазі Smart Future

У частині 1-й нашого репортажу з 10-го iForum ми висвітлили ряд доповідей і стендів експозиції. Ювілей форуму дає підставу подивитися ретроспективно на його історію. А вона нам чітко сигналізує про те, що, постійно тематично розвиваючись протягом 10 років, форум вже вийшов за рамки первісної інтернет-орієнтованості. Сучасні тематики форуму вельми різноманітні, але в той же час їх об’єднує одне спільне – вони націлені на наше «Розумне Майбутнє» (Smart Future). Продовжимо коротко представляти кілька доповідей, які привернули нашу увагу.

См. на FB-странице ИТМ фотоотчет редакции с iForum-2018

З вступним словом до учасників Форуму виступив Президент цифрового консалтингового агентства “Ольшанський і партнери” Олександр Ольшанський. В своїй доповіді Олександр розкрив питання викривлення інформації через мережу Інтернет, зокрема через великі інтернет ресурси: Facebook, Telegram, Instagram, Google. Чи мають вони юридичне право викривлювати інформацію – нашу реальність? Також доповідач поділився як працюють технології та історію застосування через радіо, пресу, мережу Інтернет тощо.

 

З доповіддю виступив Application Architect у Soft Serve Ігор Фесенко. Ігор розповів чому навчився реалізуючи глобальний веб-додаток.

 

В ролі спікера виступив Андрій Бурлуцький з темою доповіді “Цифрова трансформація: бізнес та маркетинг”. Андрій розповів про застосування штучного інтелекту та його перспективи. Зі слів спікера майбутнє за штучним інтелектом. Будь який великий бізнес потребуватиме дієвих інструментів серед яких і штучний інтелект. Найважливішим кроком в застосуванні – збір інформації, яка може тривати від 2 років і більше- додав Андрій.

 

Засновник агентства fedoriv.com Андрій Федорів у своїй доповіді розповів як залишатися собою і застосовувати технології, про дієвий інструмент маркетингу – емоції. Як вони впливають на Клієнтів. Спікер запевнив всіх, що говорити клієнтам потрібно тільки правду і те, що неправда вилазить боком.

 

З темою доповіді “Страх і ненависть у долині – зворотна сторона інновацій” виступив Ігор Новіков. Спікер розповів про зворотну сторону інновацій та віртуальну реальність, яка з кожним днем набирає обертів. Ігор на прикладах розповів як працює віртуальна реальність та запевнив, що через невеликий проміжок часу компанії при великих об’ємах зобов’язані будуть використовувати у своїй діяльності віртуальну реальність.

 

Спікер Форуму Євген Кудрявченко виступив з доповіддю “Ваш сайт готовий до трафіку і продажів”. Євген розповів аудиторії про інструменти за допомогою яких можна створити якісний і конкурентоспроможний веб-сайт. Також спікер доповідав про те, як не нав’язливо продавати, конверсію та про необхідність вкладувати в анімацію сайту.

 

Спікер Едуард Ахрамович – генеральний продюсер Art Nation Family доповідав на тему: “Стартапи див чи Аліса з Корпорацій?”

 

Чудовий лектор Вікторія Тігіпко founding partner у TA Ventures доповідала на тему: “Українські стартапи – гід з фандрайзингу”

 

Спікер Ірина Оверко marketing director Аdmixer доповідала на тему: “TV & Digital or TV vs. Digital”

 

Спікер Костянтин Павлов, який представляв компанію Робота Інтернешнл доповідав на тему: “Як відстежити вплив реклами на ключові бізнес-показники, якщо вона транслюється на різних платформах”

 

Спікер Микола Щербина, який представляв ПриватБанк дуже цікаво доповідав на тему: “Галочко, ти зараз помреш!”

 

Змістовна частина iForum-2018 свідчить про те, що все більше різноманітних інформаційних технологій і різної предметної спрямованості стартапів стають частиною нашого життя. А iForum є тим місцем, де можна за короткий час придбати багато нової, цікавої та корисної інформації з високих технологій.

Завершення нашого звіту дивись в Частині 3.