Бізнес-форум «ТОП-100 НАЙКРАЩИХ УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ» (інф. оновлена)

[дата оновлена] 13-14 лютого 2019 року у Київі в Міжнародному Виставковому Центрі відбудеться  Бізнес-форум «ТОП-100 НАЙКРАЩИХ УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ»

Найпотужніші компанії з різних сфер діяльності, успішні підприємці та представники влади зберуться вже цієї зими на майданчику МВЦ, щоб обговорити нагальні питання й визначити пріоритети в розвитку підприємництва в Україні. У процесі виступів і дискусій йтиметься про актуальні тенденції й плани на майбутнє. Українське бізнес-середовище надзвичайно динамічне, тож управління компанією, впровадження проектів і розвиток стартапів потребує неабиякого мистецтва управління.

Захід організовується для всіх, хто цікавиться менеджментом в усіх його проявах, хто має на меті підвищити комерційні показники свого бізнесу та покращити імідж компанії. Головний слоган Форуму: “Працюй в Україні!” говорить сам за себе – бізнес має розвиватись та залучати українських спеціалістів. Окрім цього організатори ставлять за мету продемонструвати досягнення компаній на виставкових стендах, а також нагородити 100 найбільш розвинутих компаній України!

 Протягом дня на відвідувачів чекають такі тематичні блоки ділової програми:

  • тенденції та перспективи бізнесу в Україні;
  • маркетингові дослідження й стратегії;
  • створення ефективної команди, підбір і навчання персоналу;
  • прийоми протидії конкуренції;
  • управління фінансами та інвестиціями;
  • юридична безпека бізнесу.

Безліч корисних і цікавих знайомств допоможе не лише отримати унікальну інформацію, а й створити нові бізнес-контакти. Можливо, саме відвідування форуму «Топ-100 найкращих українських компаній» або ж місце в престижному рейтингу найуспішніших організацій піднесе ваш бізнес на новий рівень.

Надцікава виставкова зона дозволить дізнатися про бізнесові тренди, новинки й особливості діяльності кращих компаній. Ділова програма й дискусійні панелі розкриють секрети ділового етикету, продуктивності персоналу, ефективного ведення бізнесу. Урочисте нагородження кращих компаній стане вінцем заходу.

Деталі щодо проведення форуму ви зможете знайти на офіційній сторінці в Facebook або на сайті.